Kilka słów o firmie

W Polsce firma Rotoprofi - NIP: 5531113538 , REGON: 243319590 od roku 2016 jest autoryzowanym dystrybytorem maszyn czyszczących - szorowarek austriackiej marki Rotowash. Na rynku międzynarodowym ROTOWASH jest od roku 1971. Dzięki swojej awangardowej technologii marka stała się rozpoznawalna na całym świecie. Wydajność, jakość i długowieczność szorowarek zostały sprawdzone we wszystkich wymagających obszarach czystości i higieny.

Nasza długoletnia ekspertyza gwarantuje klientom długotrwałe i efektywne wsparcie. Jest to doceniane przez wielu producentów podłóg (np. Tkane wykładziny winylowe DICKSON), którzy popierają nasze rozwiązania dla jeszcze większej satysfakcji wspólnych klientów.

Szorowarka Rotowash...

Sprzęt Rotowash został zaprojektowany tak, aby zapewnić Państwu nienaganną jakość czyszczenia w długim okresie czasu. Wykonana z aluminium pochodzącego z recyklingu i w 100% z europejskich źródeł, produkcja odbywa się w całości w Austrii. Spełnia wymagania normy ISO 9001:2000 oraz międzynarodowych norm jakości i bezpieczeństwa.